Product was successfully added to your shopping cart.
ENCHANTIMALS DYC75 Lalka Sage Skunk + skunks

ENCHANTIMALS DYC75 Lalka Sage Skunk + skunks

Normalna cena: 38,39 zł

Special Price 26,99 zł

(Brak w magazynie)

Poprzednie

ENCHANTIMALS FKV59 Morski zestaw + Lalka Starling Starfish™

ENCHANTIMALS DYC75 Lalka Sage Skunk + skunks

Krótki opis

Daj się zaczarować tym słodkim dziewczynkom i ich zwierzątkom! Enchantimals™ to grupa uroczych dziewczynek związanych ze swoimi ukochanymi zwierzątkami wyjątkową więzią – nie tylko nie odstępują od siebie na krok, lecz także wyglądają podobnie!

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 38,39 zł

Special Price 26,99 zł

Wysyłka:

-->
Koszt dostawy Twojego zamówienia : 9 zł (Kurierem lub do Paczkomatu)

DARMOWA DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 500zł
Inni klienci wraz z tym produktem wybierali także :

Szczegóły

Daj się zaczarować tym słodkim dziewczynkom i ich zwierzątkom! Enchantimals™ to grupa uroczych dziewczynek związanych ze swoimi ukochanymi zwierzątkami wyjątkową więzią – nie tylko nie odstępują od siebie na krok, lecz także wyglądają podobnie! Do wyboru lalki Enchantimals™ i ich zaprzyjaźnione, dopasowane tematycznie zwierzątka: króliczek, lisek, skunks, paw, miś koala i owieczka. Każda 15-centymetrowa lalka ma na sobie wyjątkowy zestaw w jaskrawych kolorach, z kwiecistymi wzorkiem i futerkiem. Inspirowane krainą zwierzątek wystające uszka oraz fantazyjne akcesoria do włosów nadają im uroku. Urocze fryzury, „zwierzątkowe” cechy urody i unikalne detale – takie jak pierzaste skrzydełka Patter Peacock™, czarno-biały, futrzasty ogonek Sage Skunk™ czy lisie uszka Felicity Fox™ – dodają każdej postaci baśniowego charakteru. Cena dotyczy zestawu lalka i zwierzątko.

Informacje dodatkowe

EAN 887961408775
Kod produktu DVH87 DYC75
Ilość elementów -
Wiek 4+
Specyfikacja Zawartość zestawu:
• 15-centymetrowa lalka Enchantimals - Sage Skunk w kwiecistym ubranku, czarno-białych bucikach, z czarnymi, długimi włosami z białym pasmem, skunksowymi uszkami i ogonkiem
• pupilek - zwierzątko - figurka biało-czarnego skunksa z puszystą kitą
Płeć Dziewczynka