Product was successfully added to your shopping cart.

O Akupiszmi.pl

Dane Firmy

Raspberry Avenue sp. z o.o.
ul. Św. Marcin 24, 61-805 Poznań

NIP: 9721228471
REGON: 301733824
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS,
pod numerem KRS: 0000391769

Nasze konto bankowe

53 1020 4027 0000 1302 1454 1181

Dane Kontaktowe

tel. 502 411 600
formularz kontaktowy

 

 

Wyselekcjonowana oferta

Nasza oferta to specjalnie wyselekcjonowany, tradycyjny asortyment uznany od lat przez dzieci i rodziców.


Własny magazyn

Posiadamy własny magazyn z wszystkimi produktami dostępnymi w naszym sklepie, przez co nie musicie Państwo czekać, aż sprowadzimy dany produkt. Wszystkie zamówienia realizujemy od ręki.


Pewna i błyskawiczna dostawa

Współpracujemy z firmą kurierską DPD oraz inPost. Dzięki tej współpracy nasze przesyłki docierają bezpośrednio do Państwa lub wskazanego Paczkomatu z dnia na dzień, bez czekania i niepotrzebnych nerwów, nawet w gorących okresach przedświątecznych.


Solidne pakowanie

Wszystkie nasze zamówienia pakowane są w specjalnie zakupione, grube kartony. Gwarantuje to Państwu, że zamówione produkty dotrą w idealnym stanie.


Monitorujemy każdą paczkę którą wysyłamy

Współpraca z firmą kurierską to także monitorowanie i opieka nad każdą przesyłką kurierską, aż do momentu dotarcia do Państwa rąk.


Wygodne płatności

Specjalnie dla Państwa wygody oferujemy pełną gamę form płatności. W naszym sklepie możecie Państwo zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki lub dokonać przedpłaty za zamówienie. Przedpłaty można dokonywać poprzez tradycyjny przelew, e-przelew (tzw. szybkie przelewy), kartę kredytową lub system PayPal.


Jesteśmy legalnie działającą firmą

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub na życzenie fakturę VAT. W pełni szanujemy i uznajemy Państwa prawa jako klientów, a nawet staramy się wychodzić im na przeciw.


Pewna gwarancja

Dokonując zakupów w naszym sklepie macie Państwo pewność otrzymania pełnej gwarancji na każdy zakupiony produkt.


Sklep zaprojektowany dla rodziców i dzieci

Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy czytelny, intuicyjny i rozbudowany system wyboru produktów. Dzięki naszemu sklepowi możecie Państwo dowolnie filtrować produkty, a system Akupiszmi.pl poprowadzi każdego, nawet niedoświadczonego użytkownika przez cały proces zakupowy.

Dołożyliśmy również wszelkich starań by nasz sklep był przyjazny dla odbiorców w każdym wieku, poczynając od najmłodszych, aż po osoby w zaawansowanym wieku. Specjalne rozwiązania umożliwiają bez żadnych przeszkód przeglądać sklep wspólnie z dzieckiem, całkiem jak w lokalnym, klasycznym sklepie.Nasz sklep w Poznaniu

Akupiszmi.pl (Galeria MM)
ul. Św. Marcin 24
61-805 Poznań