Product was successfully added to your shopping cart.
LEGO® 21143 Minecraft Portal do Netheru

LEGO® 21143 Minecraft Portal do Netheru

Normalna cena: 229,99 zł

Special Price 211,29 zł

(W magazynie)

Poprzednie

LEGO® 21139 Minecraft Walka w Netherze

LEGO® 21143 Minecraft Portal do Netheru

Krótki opis

Wsiądź do wózka kopalnianego i wybierz się w podróż przez Portal do Netheru! Z tym zestawem nie będziesz się nudzić: możesz pojechać wózkiem kopalnianym przez Portal do Netheru, wykopywać jasnogłaz, walczyć z latającym płomykiem oraz ghastem, który strzela kulami ognia, a także zmierzyć się z małą kostką magmy i małym Zombie Pigmanem. Zestaw zawiera także minifigurkę Steve'a.
Ten produkt będzie u Ciebie w piątek 20 lipca, jeśli zamówisz w ciągu .

Dostępność: W magazynie

Pozostało ostatnie 1 szt.

Normalna cena: 229,99 zł

Special Price 211,29 zł

Koszt dostawy Twojego zamówienia : 9 zł (Kurierem lub do Paczkomatu)

DARMOWA DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 500zł
Inni klienci wraz z tym produktem wybierali także :

Szczegóły

Ten zestaw pozwoli Ci wykonać portal, zbudować wspaniałą linię kolejową i odbyć podróż do Netheru. Po drodze musisz stoczyć walkę z groźnym latającym płomykiem oraz ghastem, który strzela kulami ognia. Później włącz lawospad i gotowe: możesz wydobywać jasnogłaz! Ten zestaw LEGO został zaprojektowany specjalnie z myślą o młodych fanach tej popularnej gry komputerowej z otwartym światem. Dzięki niemu na własnej skórze doświadczysz przygód ze świata LEGO® Minecraft™! W zestawie jest też minifigurki Steve'a z LEGO Minecraft, a do tego figurki małej kostki magmy i małego Zombie Pigmana.

Informacje dodatkowe

EAN 5702016109610
Kod produktu 21143
Ilość elementów 470
Wiek 8+
Specyfikacja • W zestawie minifigurka Steve'a z LEGO® Minecraft™, a także figurki płomyka, małej kostki magmy i małego zombie Pigmana, a do tego figurka ghasta, który dyski udekorowane jak kule ognia.
• Znajdziesz tu krajobraz Netheru z gry Minecraft™ z portalem, płomieniami, grzybami i funkcją lawospadu — wszystko do złożenia z klocków, a do tego wózek kopalniany i zakręcający tor.
• Zobacz nowość na styczeń 2018 r. — większego ghasta o 9 mackach i głęboko osadzonych czerwonych oczach, który może wystrzelić 2 dyski bez przeładowania!
• Chwyć swój diamentowy miecz, wskocz do wózka kopalnianego i wybierz się w podróż, aby przez portal dotrzeć do Netheru!
• Stań do walki z groźnym latającym płomykiem oraz ghastem, który strzela kulami ognia. Później możesz wydobyć jasnogłaz, który świeci w ciemności.
• Włącz funkcję przepływu lawy, aby uruchomić lawospad.
• W zestawie broń: miecz i kilof.
• W zestawie akcesoria: czerwony eliksir, tarcza, skrzynka, łóżko, blok magmy oraz netherowa ruda kwarcu i jasnogłaz do wykopania.
• Puść wodze fantazji — zestaw można przerabiać na inne modele LEGO® Minecraft™!
• Ten zestaw zawiera ok. 480 elementów i jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 lat.
• Wymiary: ok. 16 cm wysokości, 19 cm szerokości i 24 cm głębokości.
Płeć Chłopiec, Dziewczynka