Product was successfully added to your shopping cart.
LEGO® 41157 Disney Karawana podróżna Roszpunki

LEGO® 41157 Disney Karawana podróżna Roszpunki

Normalna cena: 179,99 zł

Special Price 169,99 zł

(W magazynie)

LEGO® 41157 Disney Karawana podróżna Roszpunki

Krótki opis

Przeżyj przygody w karawanie z Roszpunką i Kasandrą! Wyrusz w podróż z Roszpunką, Kasandrą i Maximusem w ich wspaniałej otwieranej karawanie, w której znajdziesz wszystko, co potrzebne do spania, gotowania i przeżywania przygód.
Ten produkt będzie u Ciebie w piątek 22 czerwca, jeśli zamówisz w ciągu .

Dostępność: W magazynie

Pozostało ostatnie 1 szt.

Normalna cena: 179,99 zł

Special Price 169,99 zł

Koszt dostawy Twojego zamówienia : 9 zł (Kurierem lub do Paczkomatu)

DARMOWA DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 500zł
Inni klienci wraz z tym produktem wybierali także :

Szczegóły

Dołącz do księżniczki Roszpunki oraz Kasandry, jej przyjaciółki i obrończyni, w zestawie LEGO® l Disney 41157 Karawana podróżna Roszpunki i poszukaj razem z nimi nowych przygód w królestwie Corony. Pomóż Maximusowi pociągnąć karawanę i zatrzymać się na skraju lasu. Możesz tam poćwiczyć strzelanie z łuku do celu, ale uważaj na zaczarowane kamienie! Z karawany wyciągnij dodatkowe łóżko, by w nocy zrobić miejsce do spania dla dwojga. Ten ciekawy zestaw LEGO® l Disney Princess można budować i przebudowywać na różne sposoby, tworząc nieskończone historie z podróży.

Informacje dodatkowe

EAN 5702016111712
Kod produktu 41157
Ilość elementów 323
Wiek 6-12
Specyfikacja • W zestawie minilaleczki LEGO® l Disney Roszpunki i Kasandry oraz figurka konia Maximusa.
• W karawanie znajdziesz miejsce do spania na podłodze, dodatkowe wysuwane łóżko powyżej, kuchenkę turystyczną, stojak z jedzeniem, tarczę strzelniczą, schowek na skrzynię ze skarbami, uprząż i miejsce dla dwóch powożących pojazdem minilaleczek. W zestawie jest też funkcja odsłaniania magicznych kamieni.
• Akcesoria: dziennik, latarnia, miecz Kasandry, łuk i strzała Roszpunki, szczotka, korona, klejnot, butelka, patelnia, płytka z portretem rodziców Roszpunki, bagietka, marchewka, jabłko i wiadro.
• Dostosuj ten zestaw LEGO® l Disney Princess, przesuwając i zamieniając miejscami sekcje, takie jak kuchenka, stojak z jedzeniem i tarcza strzelnicza.
• Jeszcze więcej zabawy dostarczy połączenie modelu z zestawem 41156 Zamkowa sypialnia Roszpunki z serialu Disneya „Zaplątani”.
• Karawana podróżna Roszpunki (bez konia) ma ok. 15 cm wysokości, 14 cm długości i 9 cm szerokości.
• Fragment lasu ma ok. 4 cm wysokości, 6 cm szerokości i 4 cm głębokości.
Płeć Dziewczynka