Product was successfully added to your shopping cart.
LEGO® 21041 Architecture Wielki Mur Chiński

LEGO® 21041 Architecture Wielki Mur Chiński

Normalna cena: 229,99 zł

Special Price 200,99 zł

(W magazynie)

LEGO® 21041 Architecture Wielki Mur Chiński

Krótki opis

Poznaj Wielki Mur Chiński z serii LEGO® Architecture! Odkryj architektoniczne sekrety Wielkiego Muru Chińskiego w tym imponującym zestawie LEGO® Architecture przedstawiającym kręty fragment fortyfikacji z dwiema wieżami wijący się wzdłuż porośniętych bujną roślinnością gór.
Ten produkt będzie u Ciebie w piątek 22 czerwca, jeśli zamówisz w ciągu .

Dostępność: W magazynie

Pozostało ostatnie 1 szt.

Normalna cena: 229,99 zł

Special Price 200,99 zł

Koszt dostawy Twojego zamówienia : 9 zł (Kurierem lub do Paczkomatu)

DARMOWA DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 500zł
Inni klienci wraz z tym produktem wybierali także :

Szczegóły

Zestaw LEGO Architecture 21041 Wielki Mur Chiński pozwoli Ci zbudować z klocków LEGO® model architektonicznego cudu. Wielki Mur, rozciągający się na długości tysięcy kilometrów w północnych Chinach, to najdłuższa budowla zbudowana ludzką ręką. W dawnych czasach obsadzony był ponad milionem strażników i służył do obrony północnych granic Imperium Chińskiego. Mur budowano i przebudowywano między V wiekiem p.n.e. a XVI wiekiem n.e., a obecnie znajduje się on na liście światowego dziedzictwa UNESCO i jest popularną atrakcją turystyczną. Ten szczegółowy model przedstawia dwie wieże połączone krętym fragmentem fortyfikacji na szczycie ciemnozielonego, górzystego krajobrazu z dolinami porośniętymi bujną roślinnością, drzewami i jeziorami. Całość uzupełniają dekoracyjne płytki w języku angielskim i chińskim. Poznaj sprytne techniki konstrukcyjne, dzięki którym Mur wije się wzdłuż pagórków, wyginając się w górę i w dół między szczytami na nierównym, pofałdowanym terenie. Połączenie kilku modeli pozwala stworzyć dłuższy Wielki Mur.

Informacje dodatkowe

EAN 5702016111873
Kod produktu 21041
Ilość elementów 551
Wiek 12+
Specyfikacja • Interpretacja Wielkiego Muru Chińskiego z serii LEGO® Architecture.
• Kręty fragment fortyfikacji z dwiema wieżami wijący się wzdłuż porośniętego bujną roślinnością krajobrazu z górami, drzewami i jeziorami.
• W zestawie znajdują się także dwie dekoracyjne płytki w języku angielskim i chińskim.
• Połączenie kilku modeli pozwala stworzyć dłuższy Wielki Mur.
• Do zestawu dołączona jest broszura z informacjami o projekcie, architekturze i historii budowli. (Tylko w języku angielskim, francuskim i chińskim. Tekst w pozostałych językach można pobrać ze strony LEGO.pl/architecture).
• Seria LEGO® Architecture, stworzona dla miłośników podróży, architektury, historii i projektowania, oddaje hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO.
• Zestaw zawiera ponad 550 klocków LEGO®.
• Złożenie tego zestawu LEGO® Architecture stanowi fascynujące wyzwanie i zapewnia dużo satysfakcji.
• Model ma ok. 12 cm wysokości, 27 cm szerokości i 9 cm głębokości.
Płeć Chłopiec, Dziewczynka