Product was successfully added to your shopping cart.

Bezpieczeństwo produktów

Wybierając prezenty lub produkty dla dzieci powinniśmy kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem najmłodszych. Wiemy jak ważne oprócz zabawy i radości jest bezpieczeństwo mniejszych i większych użytkowników, dlatego w naszym sklepie znajdziecie Państwo wyłącznie produkty atestowane i dopuszczone do użytku dla dzieci przez certyfikat CE.

Znak CE

Każdy produkt w naszym sklepie posiada informację o wymaganych atestach, dodatkowo staramy się zwracać uwagę na to, aby produkt był dostosowany do odpowiedniej grupy wiekowej. Niestety bardzo często producenci zabawek nie mają racji zaniżając lub podnosząc wiek dziecka na pudełku zabawki. W związku z tym staramy się śledzić opinie na temat konkretnych produktów, przeprowadzamy własne testy, a także odnosimy się do Państwa uwag, które są dla nas niezwykle cenne.

Trzecim aspektem na który zwracamy uwagę, to fakt czy dana zabawka powinna być użytkowana wspólnie z osobą dorosłą. Dziecko zazwyczaj nie zdaje sobie sprawy z pewnych konsekwencji dlatego staramy się podkreślać potrzebę wspólnej zabawy z dzieckiem. Pamiętajmy, że oprócz bezpieczeństwa dziecka przede wszystkim zyskujemy bliskie relacje z naszą pociechą, a także wspólne zainteresowania oraz pasje.